SR

"Jovan Jovanović Zmaj" ÁI
Szabadka

Ала је леп овај свет...

Feb
8
2014

Резултати општинског такмичења из физике

Коначни резултати   VI разред

 

 

Пл.

Шиф.

Презиме и име

Школа

Ментор

1

2

3

4

5

Укупно

 

Н

1.

08

Немања Жарић

„Ј.Јовановић Змај“

Аранка Амштадт

20

10

10

8

2

50

I

2.

53

Левенте Бешњи

„Ј.Јовановић Змај“

Бојан Лазаревић

0

20

0

10

20

50

I

3.

14

Никола Ковачић

„Милош Црњански“

Александра Јовичић

20

0

20

0

0

40

II

4.

98

Оливера Пинтер

„Ј.Јовановић Змај“

Аранка Амштадт

20

0

0

0

20

40

II

5.

34

Филип Марчетић

„Иван Горан Ковачић“

Ивана Скендеровић

20

5

10

0

2

37

III

6.

22

Марина Бајић

„10. октобар“

Левенте Кесег

0

0

20

12

0

32

III

7.

78

Маја Шутиев

„Мирослав Антић“

Ана Анђушић

0

0

20

8

2

30

П

8.

21

Јована Матијевић

„Иван Милутиновић“

Милена Кецман

0

5

20

0

0

25

П

9.

23

Јована Бабић

„Вук Караџић“

Дејан Топић

0

0

20

0

0

20

 

10.

29

Ласло Хајду

„Хуњади Јанош“

Золтан Хатала

0

20

0

0

0

20

 

11.

42

Алберт Бачлиа

„Кизур Иштван“

Адриен Урбан

2

20

0

0

0

20

 

12.

95

Хелена Радојчин

„Иван Горан Ковачић“

Ивана Скендеровић

20

0

0

0

0

20

 

13.

39

Андреј Анишић

„Јован Микић“

Тања Мијатов

0

0

10

0

0

10

 

14.

57

Сташа Тумбас

„Соња Маринковић“

Бојан Лазаревић

0

0

0

0

10

10

 

15.

73

Богларка Леваи

„Јован Микић“

Јудит Берток

0

0

0

8

2

10

 

16.

87

Тамаш Леонов Вереш

„Хуњади Јанош“

Золтан Хатала

0

0

10

0

0

10

 

17.

97

Лука Иванишевић

„Соња Маринковић“

Бојан Лазаревић

0

0

10

0

0

10

 

18.

68

Милица Газдић

„Вук Караџић“

Дејан Топић

0

0

10

0

0

10

 

19.

41

Наталија Павловић

„Соња Маринковић“

Бојан Лазаревић

4

0

0

4

0

8

 

20.

03

Леонтина Рац

„Хуњади Јанош“

Золтан Хатала

0

5

0

0

0

5

 

21.

16

Дијана Хорвацки

„Владимир Назор“

Зорица Ј.Кунтић

0

5

0

0

0

5

 

22.

20

Јелена Вукосављевић

„Иван Милутиновић“

Милена Кецман

0

0

0

0

2

2

 

23.

30

Мате Биро

„Кизур Иштван“

Адриен Урбан

0

0

0

0

1

1

 

24.

13

Викториа Џемаставић

„10. октобар“

Ендре Шоти

0

0

0

0

0

0

 

25.

47

Николина Шокчић

„Мирослав Антић“

Ана Анђушић

0

0

0

0

0

0

 

26.

71

Адријана Половина

„Владимир Назор“

Зорица Ј.Кунтић

0

0

0

0

0

0

 

27.

91

Дарио Паулић

„Матија Губец“

Зорица Ј.Кунтић

0

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коначни резултати   VII разред

 

 

Плас.

Шифра

Презиме и име

Школа

Ментор

1

2

3

4

5

Укупно

 

Н

1.

24

Миња Вуковић

„Милош Црњански“

Милорад Ковачевић

20

20

20

20

20

100

I

2.

100

Нађа Лукић

„Јован Микић“

Даниел Баровић

20

20

20

20

16

96

I

3.

32

Бојана Мамужић

„Соња Маринковић“

Бојан Лазаревић

2

20

20

0

16

58

III

4.

45

Теодор Сакал Францишковић

„Иван Горан Ковачић“

Мирјана Миљковић

8

20

18

6

0

52

III

5.

10

Норберт Старек

„10. октобар“

Левенте Кесег

6

19

20

2

4

51

III

6.

26

Здравко Милинковић

„10. октобар“

Данило Кресовић

6

7

16

0

4

33

P

7.

51

Неда Стефановић

„Свети Сава“

Алан Павлуковић

0

8

0

0

18

26

P

8.

70

Јован Димитровић

„Јован Микић“

Даниел Баровић

6

0

18

0

0

24

P

9.

36

Мирон Петрик Поповић

„Соња Маринковић“

Бојан Лазаревић

0

0

20

0

0

20

 

10.

80

Корана Бекоња Соклич

„Иван Горан Ковачић“

Мирјана Миљковић

0

14

0

0

4

18

 

11.

27

Филип Благојевић

„Милош Црњански“

Александра Јовичић

0

3

13

0

0

16

 

12.

63

Стефан Мишљеновић

„Јован Микић“

Даниел Баровић

0

0

9

0

4

13

 

13.

44

Алекс Кујунџић

„10. октобар“

Левенте Кесег

0

0

12

0

0

12

 

14.

72

Давид Терењи

„Мајшански пут“

Ана Анђушић

0

7

0

0

4

11

 

15.

67

Марија Малешевић

„Јован Микић“

Даниел Баровић

3

2

0

0

0

5

 

16.

33

Виктор Пољак

„Вук Караџић“

Дејан Топић

0

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коначни резултати   VIII разред

 

 

Плас.

Шифра

Презиме и име

Школа

Ментор

1

2

3

4

5

Укупно

 

Н

1.

93

Андреј Јаковљевић

„Соња Маринковић“

Бојан Лазаревић

0

20

20

20

20

80

I

2.

69

Александар Граховац

„10. октобар“

Данило Кресовић

12

20

6

20

9

67

II

3.

09

Ботонд Бешњи

„Ј.Јовановић Змај“

Аранка Амштадт

0

20

0

20

4

44

P

4.

89

Никола Ђукетић

„Иван Горан Ковачић“

Виктор Чолић

0

1

0

20

20

41

P

5.

35

Стефан Крнајски

„Свети Сава“

Алан Павлуковић

0

6

2

20

9

37

P

6.

28

Милош Каравезић

„Соња Маринковић“

Бојан Лазаревић

7

20

0

0

7

34

P

7.

43

Данило Класановић

„Соња Маринковић“

Бојан Лазаревић

0

4

0

3

20

27

 

8.

83

Никола Спасојевић

„Мирослав Антић“

Ана Анђушић

1

1

0

6

5

13

 

9.

15

Биљана Супић

„Ђуро Салај“

Милена Кецман

0

3

0

0

1

4

 

10.

40

Александар Симић

„Ђуро Салај“

Милена Кецман

0

1

1

0

2

4

 

11.

37

Милица Вучинац

„Иван Горан Ковачић“

Виктор Чолић

0

0

0

0

1

1

 

12.

76

Роналд Максимћук

„Вук Караџић“

Ана Пензеш

0

0

0

0

0

0

 

13.

49

Уна Алексић

„Иван Горан Ковачић“

Виктор Чолић